آخرین خبرها
خانه / اماکن ورزشی

اماکن ورزشی

مجموعه ورزشی المپیک
مجموعه ورزشی المپیک با امکانات و تجهیزات مخصوص برگزاری بازیهای تمرینی و مسابقات همواره میزبان اردوهای تیم های ورزشی ملی ، باشگاهی و خارجی است. در این مجموعه دو زمین فوتبال چمن و دو زمین مینی فوتبال چمن مصنوعی، چندین زمین تنیس، سالن اختصاصی پینگ پنگ ، دو سالن تمرین و مسابقات اسکواش ،استخر شنا مجهز به سونای خشک و بخار با سالن بدنسازی است، همچنین سالن چند منظوره ویژه ورزش های توپی و غیرتوپی شامل والیبال، بسکتبال، هندبال، فوتبال، کشتی، تکواندو، جودو، کاراته، خانه شطرنج و همچنین امکاناتی برای دیگر ورزش ها در این سالن فراهم می باشد.

سالن چند منظوره المپیک
سالن چندمنظوره المپیک با ظرفیت ۱۲۰۰ نفر ، بیش از ۱۱ رشته ورزشی را به خود اختصاص داده که عبارتند از: والیبال، بسکتبال، هندبال، فوتسال، ژیمناستیک، کشتی، تکواندو، جودو، کاراته و شطرنج که در تمامی این رشته ها مربیان حرفه ای و مجرب و در بعضی از این رشته از مربیان بین المللی استفاده می گردد .
ساعت کار: بانوان همه روزه از ۱۷/۳۰الی ۱۸ – آقایان همه روزه از ساعت ۱۰ الی ۱۱/۳۰
آدرس : کیش – میدان المپیک تلفن : ۰۷۶۴-۴۴۲۳۵۰۰ .

مجموعه سوارکاری
این مجموعه دارای مانژ مخصوص تمرین، مانژ کورس، اصطبل، کلینیک دامپزشکی در زمینی به مساحت ۶۰۰۰ مترمربع در مجموعه ورزشی المپیک واقع گردیده است.
ساعات کار: همه روزه از ساعت ۱۸ الی ۲۱

زمین تیراندازی با کمان
این زمین با مساحت ۳۵۰۰ مترمربع و ۳۰ سیبل، وسائل و ادوات تیراندازی در مجموعه ورزشی المپیک واقع گردیده است.
ساعات کار: بانوان همه روزه از ساعت ۱۷ الی ۱۹/۳۰ و آقایان همه روزه از ساعت ۱۹/۳۰ الی ۲۲

سالن غدیر
این مجموعه با مساحت ۱۸۰۰ مترمربع واقع در مجموعه ورزشی المپیک در رشته های رزمی، بوکس، کشتی ، ورزشهای زورخانه ای فعالیت دارد
ساعات کار: همه روزه از ساعت ۱۷ الی ۲۳
تلفن تماس: ۰۷۶۴-۴۴۲۴۰۶۴

مجموعه استخر سرپوشیده کرانه
استخرسرپوشیده کرانه در شمال جزیره قرار دارد که دارای امکانات ویژه و خاص از قبیل سونای خشک، سونای بخار، جکوزی، سالن بدنسازی، سالن تنیس روی میز ، آرایشگاه ، بوفه و تریا و رشته های فعال آموزشی شامل شنا، بدنسازی، ایروبیک است.
ساعات کار استخر: روزهای زوج و فرد از ساعت ۹ الی ۱۸/۴۵
ساعت کار بدنسازی و ایروبیک: روزهای زوج و فرد ۱۰ الی ۱۲و ۱۵ الی ۱۶/۳۰
آدرس: کیش – خیابان سنایی – پشت شرکت آب و برق کیش
تلفن : ۰۷۶۴۴۴۲۳۷۳۸

مجموعه استخر سرپوشیده المپیک ویژه آقایان
مجموعه استخر المپیک با وسعت ۳۰۰۰ متر مربع شامل استخر، سونا خشک و بخار ، جکوزی، حوضچه آب سرد ، بدنسازی بوفه و امکانات رختکن و دوش با محیطی زیبا و آرام می باشد.
ساعات کار: روزهای زوج : ۱۴ الی ۲۱ روزهای فرد: ۶ الی ۲۱
تلفن تماس: ۰۷۶۴- ۴۴۲۰۳۳۵

پیست اسکیت
این پیست با مساحت حدود ۱۰۰۰ مترمربع در کنار ساحل شرقی مشرف به هتل شایگان واقع گردیده است.
ساعات کار: روزهای زوج بانوان از ساعت ۱۸ الی ۲۳ روزهای فرد آقایان از ساعت ۱۸ الی ۲۳
آدرس : اسکله تفریحی
تلفن : ۰۷۶۴-۴۴۲۴۴۹۱ .

مجموعه اسکواش
این مجموعه شامل یک سالن اختصاصی ویژه بانوان با دو کورت به مساحت ۶۰۰ مترمربع و یک سالن اختصاصی آقایان با سه کورت به مساحت ۸۰۰ مترمربع که یکی از زیباترین سالن های موجود در ایران می باشد در مجموعه ورزشی المپیک واقع گردیده است.
ساعات کار: همه روزه از ساعت ۱۷/۳۰ الی ۲۲
تلفن : ۰۷۶۴-۴۴۲۴۴۲۳

مجموعه تنیس
این مجموعه با مساحت ۱۲۰۰۰ مترمربع شامل ۱۰ زمین خاکی و ۴ زمین هارد کورت، زمین اختصاصی بانوان و زمین خانواده در مجموعه ورزشی المپیک واقع گردیده است.
ساعات کار: همه روزه از ساعت ۱۸ الی ۲۲/۳۰
تلفن : ۰۷۶۴-۴۴۲۳۶۱۳

سالن تنیس روی میز
این سالن به مساحت ۵۰۰ مترمربع شامل ۶ میز، دستگاه توپ اندار، رختکن و دوش در مجموعه المپیک کیش واقع گردیده است.
ساعات کار: روزهای زوج بانوان از ساعت ۱۷/۳۰ الی ۲۱ روزهای فرد آقایان از ساعت ۱۷/۳۰ الی ۲۱
تلفن تماس: ۰۷۶۴- ۴۴۲۲۵۱۰

کشتی
سالن کشتی واقع در سالن چندمنظوره کیش شاهد مسابقات داخلی و همچنین اردوهای کشتی تیم ملی و تیم های میهمان می باشد. تمرینات کشتی جوانان دراین سالن در روزهای فرد و جوانان در روزهای زوج زیرنظر مربیان مجرب انجام می پذیرد . علاقه مندان به این ورزش می توانند پس از ثبت نام در این رشته شروع به فعالیت نمایند .
آدرس : کیش – میدان المپیک تلفن : ۰۷۶۴۴۴۲۳۵۰۵ .

تکواندو
سالن تکواندو به لحاظ داشتن مربیان مجرب و متخصص یکی از اماکن ورزشی پرطرفدار و دارای مراجعه کننده زیادی می باشد. مربیان مذکور در روزهای فرد تمرینات متنوعی را به علاقه مندان آموزش می دهند. این سالن شاهد برپایی اردوهای تدارکاتی تیم ملی تکواندو بوده و به همین لحاظ تکواندوکاران تیم در جزیره کیش و همچنین مسافرین گرامی می توانند از امکانات این سالن بهره مند گردند.
آدرس : کیش – میدان المپیک تلفن : ۰۷۶۴۴۴۳۳۵۰۵ .

ووشو (کونگ فو چی )
این رشته ورزشی ورزشکاران بسیاری را به خود جذب کرده است. علاقه مندان به این رشته ورزشی روزهای فرد هر هفته از ساعت ۱۸ الی ۲۰ در رشته های ساندا، سانشو و فرمهای استاندارد ووشو آموزشهای لازم را فرا می گیرند. تیم ووشو کیش مقامهای آسیایی و بین المللی را کسب کرده است .
آدرس : سالن چند منظوره المپیک تلفن : ۰۷۶۴۴۴۳۵۰۵ .

مجموعه ورزشی میرمهنا
مجموعه ورزشی میرمهنا در قسمت شمال غربی جزیره قرار دارد. این مجموعه شامل سه زمین فوتبال چمن مصنوعی و سالن اختصاصی ژیمناستیک با وسایل پیشرفته است.
ساعات کار: همه روزه از ساعات ۱۷/۳۰ الی ۲۱ روزهای فرد از ساعت ۱۰ الی ۱۱/۳۰
تلفن تماس: ۰۷۶۴-۴۴۵۰۹۴۰

استادیوم فوتبال شماره یک
این استادیوم با مساحت ۲۰۰۰۰ مترمربع واقع در میدان المپیک با گنجایش بیش از ۸۰۰۰ نفر جهت برگزاری اردوهای تدارکاتی تیم های حرفه ای داخلی و خارجی، مسابقات داخلی، مسابقات لیگ و مسابقات کشوری قابل استفاده می باشد. همچنین پیست تارتان دو و مجموعه میدانی در این استادیوم موجود می باشد.
تلفن تماس: ۰۷۶۴-۴۴۲۱۶۵۲

زمین فوتبال شماره دو
این زمین چمن با مساحت تقریبی ۴۰۰۰ متر مربع در کنار استادیوم شماره یک واقع گردیده و قابل استفاده برای لیگ های فوتبال، مدرسه فوتبال ، پیشکسوتان و تمرینات تیم های متقاضی می باشد.

زمین های چمن مصنوعی فوتسال
این زمینها با مساحت تقریبی ۲۰۰۰ مترمربع در کنار استادیوم شماره یک و روبروی مجموعه تنیس المپیک واقع شده و جهت مسابقات فوتسال داخلی ، تمرینات تیم های مختلف، مسابقات آموزشگاهها و … مورد استفاده قرار میگیرد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*