آخرین خبرها
خانه / جشنواره / آغاز شانزدهمین جشنواره تابستانی کیش

آغاز شانزدهمین جشنواره تابستانی کیش

ax dakhele 848947894944444845شانزدهمین جشنواره تابستانی کیش امشب (پنجم تیرماه جاری ) در تالار شهر کیش آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش – مراسم افتتاحیه شانزدهمین جشنواره تابستانی کیش امشب ساعت ۲۲ با نور افشانی و حرکت کاروان شادی ویژه کودکان در محوطه مقابل تالار شهر آغاز شده و سپس با برپایی مراسم رسمی و رونمایی از خودروی جشنواره ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه در تالار شهر ادامه می یابد.

ناصر قاسمی نیا رئیس ستاد دائمی جشنواره ها و مناسبتهای کیش با تاکید بر اینکه ارتقاء سطح کیفی و محتوایی برنامه ها ، تنوع جوایز و تناسب برنامه جنگ های شبانه با نیاز خانوده ها مهمترین وجه تمایز جشنواره امسال با دوره های قبل است گفت: شانزدهمین جشنواره با مشارکت صد در صدی بخش خصوصی برگزار خواهد شد و ستاد جشنواره نیز بر اجرای بهینه برنامه ها نظارت خواهد داشت.

وی افزود : برگزاری مراسم قرعه کشی جشنواره امسال با استفاده از سیستم رایانه ای پیشرفته یکی از جذابیت های جنگ های شبانه است و اطلاعاتی که از هر گردشگر در این سیستم ثبت می شود علاوه بر اینکه دسترسی به اطلاعات آماری گردشگران را به سهولت امکان پذیر می سازد، بانک اطلاعاتی ارزشمندی است که در برنامه ریزی های آتی گردشگری کاربرد های فراوانی خواهد داشت.

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش همچنین از پخش مستقیم و همزمان ۲۱۰۰ دقیقه برنامه های جشنواره از شبکه ۵ سیما خبر داد و گفت : هرشب از ساعت ۲۲ تا ۲۳ برنامه های شاد جشنواره تابستانی از شبکه سراسری ۵ سیما پخش خواهد شد که این خود یکی از راههای آشنایی بیشتر هموطنان با جاذبه های گردشگری کیش و افزایش جذب گردشگر است.

وی افزود: علاوه بر ۲۰ میلیون ریال جایزه نقدی و ۱۵ میلیون ریال جوایز غیر نقدی، هرشب یک خودروی پراید به قید قرعه به گردشگران اهدا خواهد شد و دوشنبه هر هفته علاوه بر گردشگران، ساکنان کیش نیز می توانند در مراسم قرعه کشی جنگ شبانه شرکت کنند.

قاسمی نیا با اشاره به اینکه جلب رضایت گردشگران، ارائه خدمات مطلوب و استاندارد جهت افزایش تمایل گردشگران برای اقامت بیشتر در کیش مهمترین اولویت کاری ستاد جشنواره است ابراز امیدواری کرد برنامه های متنوع شانزدهمین جشنواره تابستانی کیش با استقبال خوب هموطنان روبرو شود.

لازم بذکر است شانزدهمین جشنواره تابستانی کیش امشب پنجم تیر ماه جاری آغاز شده و تا ۲۱ شهریور ادامه خواهد داشت و برنامه های ویژه ای برای ماه مبارک رمضان در نظر گرفته شده است، همچنین در ایام سوگواری حضرت امیر المومنین و لیالی قدر جنگ های شاد شبانه تعطیل خواهد بود.

درباره‌

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*