آخرین خبرها
خانه / گوناگون / کیش ایر و راه اندازی دو مسیر پروازی در داخل و خارج از کشور

کیش ایر و راه اندازی دو مسیر پروازی در داخل و خارج از کشور

ax dakhele 98486465464894865156122هم زمان با نیمه شعبان ، شرکت هواپیمایی کیش پروازهای جدیدی را در مسیرمشهد – آبادان و تهران نجف راه اندازی می کند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، شرکت هواپیمایی کیش با فرا رسیدن نیمه شعبان ولادت منجی عالم بشریت به منظورفراهم کردن شرایط مساعد جهت رفاه حال مسافرین مسیرپروازی مشهد- آبادان، در مسیر داخلی و تهران – نجف را در مسیر خارجی راه اندازی می کند.

پروازهای این شرکت در مسیررفت و برگشت مشهد- آبادان از چهارم تیرماه جاری، روزهای سه شنبه و جمعه و مسیررفت و برگشت تهران – نجف از سوم تیر ماه جاری برقرار می شود.

این شرکت از ۱۷ خرداد ماه در تمامی روزهای هفته به استثناء روز یکشنبه، دو پرواز در مسیر رفت و برگشت تهران- مشهد و از ۱۳ خرداد ماه روزهای دوشنبه و پنج شنبه یک پرواز در مسیر های رفت و برگشت کیش – کرمانشاه و از ۲۴ خرداد ماه روزهای جمعه، یک پرواز در مسیر رفت و برگشت مشهد- ماهشهر برقرار کرده است.

شرکت هواپیمایی کیش یکی از شرکت های تابعه سازمان منطقه آزاد کیش است که با هدف رفاه هموطنانان و گسترش و رونق گردشگری اقدام به افزودن این پرواز ها در آغاز فصل تعطیلات تابستانی کرده است.

درباره‌

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*