آخرین خبرها
خانه / گردشگری / توسعه فعالیت های عمرانی در جزیره هندورابی

توسعه فعالیت های عمرانی در جزیره هندورابی

hendorabi1با اعلام فراخوان برای شناسایی پیمانکاران طرح های بزرگ عمرانی در جزیره هندورابی توسط سازمان منطقه آزاد کیش ، این جزیره زیبا وارد فاز جدیدی از توسعه شد.

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش ، بدنبال الحاق سه جزیره هندورابی ، فارور و بنی فارور به منطقه آزاد کیش و در جهت گسترش طرح های توسعه گردشگری در این جزایر ، جزیره هندورابی به عنوان پیشگام در طرح های عمرانی منطقه آزاد کیش گام های بلندی را به منظور تبدیل شدن به یکی از جذابیت های گردشگری این منطقه بر می دارد.

براساس این گزارش ، در جدیدترین اقدام شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش به عنوان نهاد اجرایی سازمان منطقه آزاد کیش ، طی فراخوانی شناسایی سرمایه گذاری و اجرای رینگ پیرامونی و عملیات تکمیلی مربوط به ساختمان مهمانسرای جزیره هندورابی به ارزش تقریبی چهل میلیارد ریال به مرحله اجرا درآمد .

جزیره هندورابی در فاصله ۲۸کیلومتری از جزیره زیبای کیش به شکل نامنظم و مسطح و در فاصله ۸ کیلومتری سرزمین اصلی قرار دارد و در حال حاضر تنها مسیر ارتباطی معمول با این جزیره مسیر دریایی کیش و هندورابی است. در حال حاضر روستای هندورابی با بیش از ۸۰ نفر جمعیت در این منطقه وجود دارد که با توجه به استقبال گردشگران از سواحل زیبا و طبیعت بکر این جزیره پیش بینی می شود آینده این منطقه با رونق کم نظیری روبرو گردد.

درباره‌

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*