آخرین خبرها
خانه / اقتصادی / مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از نمایشگاه بهارانه بازدید کرد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از نمایشگاه بهارانه بازدید کرد

ax dakhele 4566135مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از نمایشگاه هنرهای سنتی و دست ساز زنان هنرمند کیش در مرکز بین المللی نمایشگاه های کیش بازدید کرد .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، علیرضا عامری شامگاه یک شنبه ۲۱ اسفند ماه جاری با حضور در محل نمایشگاههای بین المللی کیش از تک تک غرفه های این نمایشگاه بازدید و ضمن گفتگو با مسئولان این غرفه ها از نزدیک کارهای هنری بانوان کیش را مورد بررسی قرار داد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در این بازدید، صنایع دستی را یکی از بهترین عرصه برای تحقق عینی شعار تولید ملی، حمایت از سرمایه و کار ایرانی دانست و خاطرنشان کرد: سازمان منطقه آزاد کیش جهت معرفی هنرهای سنتی و دست ساز از زنان کارآفرین کیش حمایت می کند.

دراین نمایشگاه که به همت امور زنان سازمان منطقه آزاد کیش از ۱۳ اسفند تا ۲۰ اسفند ماه جاری در مرکز نمایشگاههای بین المللی کیش برگزار شد ۱۳۰ بانوی هنرمند با بهره گیری از خلاقیت و هنر شهرهای مختلف کشورمان،حاصل تلاش خودرا درطراحی سفره های هفت سین در مرکز نمایشگاه بین المللی کیش به نمایش گذاشتند .

این نمایشگاه در قالب پنجمین جشنواره بهارانه کیش برگزار شد که استقبال خوب ساکنان وگردشگران را در پی داشت.

همچنین درحاشیه این نمایشگاه نیز بانوان توانمند کیش در۷۰ غرفه، صنایع دستی، سوغات و خوراکی های شهرهای مختلف کشور و صنایع دستی بانوان کیش را عرضه کردند.

با توجه به فرا رسیدن عید نوروز، یکی دیگر از اقدامات جالب و قابل توجه در این نمایشگاه،آموزش رایگان پخت شیرینی های سنتی ویژه نوروز وسبزه آرایی است که مورد توجه بازدید کنندگان قرار گرفت.

درباره‌

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*