آخرین خبرها
خانه / اقتصادی / نرخ کرایه چادر در کمپ های نوروزی کیش اعلام شد

نرخ کرایه چادر در کمپ های نوروزی کیش اعلام شد

ax dakhele kamping121سازمان منطقه آزاد کیش در نوروز سال ۱۳۹۲، به منظور افزایش ظرفیت اقامت در این ایام، ۵ کمپ چادری در جزیره کیش ایجاد می کند

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش،این سازمان در ایام نوروز سال ۱۳۹۲ جهت رفاه حال گردشگران، در پنج منطقه کیش کمپ چادری ایجاد می کند که این کمپ ها مجهز به سرویس بهداشتی،حمام، آتش نشانی، چادرهلال احمر، پزشک، دارو، آب شرب، آب مخصوص شست وشو، سوپر مارکت، صندوق امانات، غذای ارزان قیمت،مطبوع و به موقع و … هستند.

همچنین این سازمان امکانات کمپ را برای افراد و خانواده هایی که مایل هستند چادر شخصی بر پا کنند به صورت کمپ های مجردی و خانوادگی ایجاد کرده است که هزینه اقامت در این کمپ ها روزانه ۵۰ هزار ریال است.

هزینه اقامت در این کمپ ها به ازای سه روز نخست اقامت، روزانه ۱۵۰ هزار ریال و از شب چهارم به بعد روزانه ۳۰۰ هزار ریال می باشد.

بنا براین گزارش همچنین سازمان منطقه آزاد کیش در ایام نوروز سال ۱۳۹۲ یک کمپ به عنوان رزرو و سه کمپ بزرگ نیز برای مواقع بحرانی در نظر گرفته است.

همچنین سرویس‏های حمل و نقل مجهز و مستمری برای ایاب و ذهاب مسافران در نظر گرفته شده است که خدمات مناسبی به گردشگران ارائه کنند.

درباره‌

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*