آخرین خبرها
خانه / گوناگون / ممنوعیت حفاری معابر و خیابان های کیش در ایام نوروز

ممنوعیت حفاری معابر و خیابان های کیش در ایام نوروز

ax dakhele 8945615320سخنگو و دبیر ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی کیش از ممنوعیت حفاری معابر و خیابان ها در ایام نوروز و تردد ماشین آلات سنگین در ایام نوروز در این جزیره خبر داد .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش؛ “ناصر قاسمی نیا” با بیان این که ممنوعیت حفاری معابر و خیابان ها از ۱۵ اسفند ماه جاری آغاز شده و تا ۲۰ فروردین ماه سال ۱۳۹۲ ادامه دارد افزود: با توجه به پیش بینی ورود تعداد زیادی خودرو و گردشگر به جزیره کیش، به منظور رفاه حال گردشگران نوروزی و جلوگیری از هر گونه ازدحام و ترافیک، این ستاد هر گونه حفاری در معابر و خیابان های را ممنوع اعلام کرده است.

همچنین وی خاطر نشان کرد: تردد هر گونه ماشین آلات سنگین بجز وسایل نقلیه حمل سوخت و مایحتاج عمومی مردم و مشاین آلات سازمان منطقه آزاد کیش و شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش از تاریخ ۲۰ اسفندماه جاری تا ۲۰ فروردین ممنوع است.

گفتنی است در ایام نوروز سال ۱۳۹۱، دویست و ۱۰ هزار گردشگر و ۱۵ هزار خودرو به جزیره کیش وارد شدند که پیش بینی می شود تعداد گردشگران به ۳۰۰ هزار نفر افزایش یافته و تعداد ورود خودروها نیز ۱۰ تا ۱۵ در صد افزایش یابد.

درباره‌

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*