آخرین خبرها
خانه / فرهنگی / رقابت بانوان هنرمند کیش در انتخاب برترین هفت سین

رقابت بانوان هنرمند کیش در انتخاب برترین هفت سین

ax dak25869328hele khabarبانوان کیش در کنار عرضه هنرهای دستی، سوغات و خوراکی های شهرهای مختلف کشورمان، رقابت خود را در قالب معرفی بهترین هفت سین آغازکرده اند .

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش، دراین نمایشگاه که به همت امور زنان این سازمان، از ۱۳ اسفند ماه آغاز شده است، ۱۳۰ بانوی هنرمند با بهره گیری از خلاقیت و هنر شهرهای مختلف کشورمان،حاصل تلاش خودرا درطراحی سفره های هفت سین در مرکز نمایشگاه بین المللی کیش به نمایش گذاشتند.

این نمایشگاه در قالب پنجمین جشنواره بهارانه کیش برگزار می شود که با استقبال خوب ساکنان وگردشگران مواجه شده است.

همچنین درحاشیه این نمایشگاه نیز بانوان توانمند کیش در۷۰ غرفه، صنایع دستی، سوغات و خوراکی های شهرهای مختلف کشور و صنایع دستی بانوان کیش را عرضه می کنند .

با توجه به فرا رسیدن عید نوروز، یکی دیگر از اقدامات جالب و قابل توجه در این نمایشگاه،آموزش رایگان پخت شیرینی های سنتی ویژه نوروز وسبزه آرایی است که مورد توجه بازدید کنندگان قرار گرفته است.

مهناز امیری مسئول امورزنان سازمان منطقه آزاد کیش گفت: با توزیع برگه های نظرسنجی در بین بازدیدکنندگان نمایشگاه، شش سفره هفت سین برتر با آراء بازدید کنندگان وهیات داوران انتخاب می شوند.

پنجمین جشنواره بهارانه کیش که از ۱۳ اسفند آغاز شده است تا ۲۰ اسفند ادامه دارد و علاقمندان می توانند از ساعت ۱۸ تا ۲۴ جهت بازدید به مرکز نمایشگاههای بین المللی کیش مراجعه کنند.

درباره‌

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*