آخرین خبرها
خانه / جشنواره / مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از مبادی سفرهای دریایی به کیش بازدید کرد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از مبادی سفرهای دریایی به کیش بازدید کرد

ax dakhele 8948561532مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش بر ارائه خدمات مناسب و در خور شان گردشگران کیش در بنادر چارک و آفتاب تاکید کرد .

 به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، با توجه به فرارسیدن سفرهای نوروزی به کیش و پیش بینی افزایش چشمگیر مسافرت های دریایی به این جزیره زیبا، “علیرضا عامری” به همراه معاونان و مدیران این سازمان صبح پنج شنبه ۱۰ اسفند ماه جاری از مبادی سفرهای دریایی به کیش بازدید کرد.

 در این بازدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش ضمن بازدید از تأسیسات بندرى و دریایى بنادر چارک و آفتاب چگونگى خدمات رسانى و تسهیلات بیشتر به مسافران و گردشگران نوروزی را مورد بررسى قرار داد و به منظور رفع نواقص احتمالی با مسئولان این بنادر گفتگو کرد.

بنابراین گزارش مسافران دریایی کیش از سه بندر لنگه ، چارک و آفتاب به این جزیره سفر می کنند و با توجه به اینکه حجم سفرهای دریایی از بنادر چارک و آفتاب به دلیل فاصله کوتاه دریایی و تعدد شناورها برای حمل خودرو در این بنادر بیشتر است لذا نخستین مرحله بازدید از مبادی سفرهای دریایی از این دو بندر صورت گرفت.

 این گزارش می افزاید ؛ این بازدیدها در راستای بررسی امکان وجود امکانات برای مسافران در شرایط تاخیر حرکت شناورها در زمان نامناسب بودن وضعیت جوی ، استقرار خودرو ها ، وضعیت اسکله ها ، جانمایی بنرها و تابلوهای اطلاع رسانی و . . . بود .

 لازم به ذکر است مهمترین محورهای مواصلاتی کیش که به این سه بندر منتهی می شوند از طریق شهرهای شیراز و بندرعباس است که فاصله شیراز تا بندرلنگه ۶۸۵کیلومتر تا بندرچارک ۶۲۸ کیلومتر و تا بندر آفتاب ۶۶۶ کیلومتر و از بندرعباس تا بندرلنگه ۲۰۵،تا بندرچارک ۲۹۱ و تا بندرآفتاب ۳۲۹ کیلومتر می باشد.

درباره‌

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*