آخرین خبرها
خانه / شرکت های تابعه سازمان منطقه آزاد کیش ادغام شدند

شرکت های تابعه سازمان منطقه آزاد کیش ادغام شدند

ادغام شرکت های تابعه سازمان منطقه آزاد کیش براساس تصمیمی که بیش از دو سال قبل اتخاذ شده و پس از یک سال بررسی به منظور جلوگیری از تعدیل کارکنان و رفع موانع خدمت رسانی به مردم جزیره کیش اجرایی می شود.

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، علیرضا عامری رئیس هیات مدیره و مدیر عامل این سازمان در جمع کارکنان شرکت های ادغام شده و مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت توسعه و سرمایه گذاری کیش با بیان مطلب فوق افزود : تصمیم اولیه برانحلال یا توقف کار و یا ادغام شرکت های تابعه مطرح بود که با توجه به مشکلاتی که امکان داشت برای کارکنان این شرکت ها در موارد مطرح شده به غیر از ادغام پیش بیاید و با توجه به اینکه راهی جز اجرای قانون نیز وجود نداشت، تلاش هایی برای ادغام پنج شرکت آغاز شد.

وی با اشاره به برگزاری جلسات متعدد در شورای هماهنگی مناطق آزاد تجاری صنعتی کشور به این منظور گفت: با ارایه راهکارهای مختلف در جهت تصمیم سازی برای ادغام شرکت های تابعه این سازمان طرح ادغام که قرار بود ماه ها قبل باید انجام شود با تاخیر هفت ماهه و با بهترین راهکاردر حال اجرا شدن است.

رئیس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد کیش ضمن تقدیر و تشکر از مدیران عامل و اعضای هیات مدیره شرکت های توسعه و مدیریت بندر و فرودگاه کیش، شرکت آب کیش، موسسه ورزش و تفریحات سالم، شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش و شرکت عمران و خدمات شهری کیش به ادغام این شرکت ها در شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش اشاره کرده گفت: هیچ کدام از پست های سازمانی این شرکت ها به غیر از مدیران عامل واعضای هیات مدیره این شرکت ها حذف نخواهد شد و تعدیل نیرویی نیز در این رابطه نخواهیم داشت.

علیرضا عامری با تاکید بر اینکه در جریان این تعدیل همکاران کمافی السابق به فعالیت های خدمت رسانی به مردم جزیره کیش با جدیت مشغول باشند اظهار داشت: با توجه به اینکه هیچ تعدیلی در بین کارکنان وجود نخواهد داشت پرسنل شرکت های ادغام شده نهایت همکاری را برای خدمات رسانی در مجموعه جزیره کیش برای مردم و گردشگران داشته باشند.

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش با معرفی بابک صباغی به عنوان مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش گفت: با توجه به اینکه در حال حاضر مسئولیت سرپرستی معاونت عمرانی و زیربنایی سازمان نیز بر عهده مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش است امیدوارم اجرای پروژه ها با هماهنگی بیشتر بین واحدهای اجرایی وستادی و ایجاد سرعت در کارهای اجرایی هرچه زودتر به نتیجه برسند.

عامری در بخشی از این مراسم با اشاره به تشکیل شرکت تعاونی کارکنان سازمان و پیگیری برای به نتیجه رسیدن آن و همچنین برنامه ریزی برای افزایش حقوق کارکنان در سال جاری اظهار امیدواری کرد تا همکاران سازمان با انگیزه بیشتری در مسیر اهداف عالی نظام و خدمت به مردم گام بردارند.

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش در پایان این مراسم از زحمات و خدمات آقایان کردی داریان مدیر عامل سابق شرکت آب کیش، فیروزی مدیر عامل سابق شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش، بزمون مدیر عامل سابق موسسه ورزش و تفریحات سالم و کاظمی راد مدیر عامل سابق شرکت توسعه ومدیریت بندر و فرودگاه کیش تقدیر و برای ایشان آرزوی موفقیت کرد.

درباره‌

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*