آخرین خبرها
خانه / ۱۳۹۲ / تیر

بایگانی ماهانه: تیر ۱۳۹۲

مسابقه والیبال چهار نفره سالنی جام رمضان در کیش

معاونت ورزش و آموزش شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش به مناسبت ماه مبارک رمضان یک دوره مسابقات والیبال سالنی ویژه آقایان برگزار می کند. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، این مسابقات در رده سنی آزاد برگزار شده و علاقمندان تا پنجشنبه ۲۰ ... ادامه مطلب »

استقبال بی نظیراز نخستین روز جشنواره تابستانی کیش

در مراسم افتتاحیه شانزدهمین جشنواره تابستانی کیش که شامگاه چهارشنبه پنجم تیرماه جاری در تالار شهر کیش آغاز شد بیش از ۵ هزار نفر از ساکنان و گردشگرانی که از نقاط مختلف کشور به جزیره کیش سفر کرده بودند حضور داشتند. به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل سازمان منطقه ... ادامه مطلب »

یک مدال طلا ، دونقره و یک برنز حاصل تلاش اسکواش بازان کیش

تیم اسکواش نوجوانان کیش که برای شرکت در مسابقات قهرمانی کشور به آران و بیدگل سفر کرده بود با کسب یک مدال طلا ، دونقره و یک برنز به کار خود پایان داد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش ، در مسابقات قهرمانی کشور ... ادامه مطلب »

آغاز شانزدهمین جشنواره تابستانی کیش

شانزدهمین جشنواره تابستانی کیش امشب (پنجم تیرماه جاری ) در تالار شهر کیش آغاز می شود. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش – مراسم افتتاحیه شانزدهمین جشنواره تابستانی کیش امشب ساعت ۲۲ با نور افشانی و حرکت کاروان شادی ویژه کودکان در محوطه مقابل ... ادامه مطلب »

اجرای ۴ طرح عمرانی در فرودگاه کیش

به منظور ایجاد و تکمیل زیر ساخت های لازم برای توسعه صنعت گردشگری چهار طرح عمرانی در فرودگاه کیش اجرا شده است. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش – سال گذشته ۱۲ طرح عمرانی با هدف توسعه زیر ساخت های گردشگری، و فعالیت های ... ادامه مطلب »

برگزاری دوره آموزشی رشته تکواندو در کیش

به منظور استعداد یابی و آموزش رشته تکواندو، یک دوره آموزشی، ایام تابستان در همه مقاطع سنی در جزیره کیش برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، معاونت ورزش و آموزش شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش با همکاری هیئت تکواندو، به ... ادامه مطلب »

دعوت از علاقمندان به فوتسال برای رقابتهای ماه مبارک رمضان

نام نویسی از تیم های فوتسال سالنی ماه مبارک رمضان آغاز شد. به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، معاونت ورزش وآموزش شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش با همکاری هیات فوتبال کیش به مناسبت ماه مبارک رمضان و طبق روال سال های گذشته رقابت های ... ادامه مطلب »

پنجم تیرماه، آغاز شانزدهمین جشنواره تابستانی کیش

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از آغاز شانزدهمین جشنواره تابستانی کیش در پنجم تیرماه جاری خبر داد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش،”علیرضا عامری”با بیان این که شانزدهمین جشنواره تابستانی کیش پر بارتر، با شکوهتر،متنوع تر و با کیفیت تر از جشنواره های سال ... ادامه مطلب »

تولد دهمین گروه جوجه لاک پشت های کیش

دهمین گروه از جوجه لاک پشتهای جزیره کیش در سال ۹۲ سر از تخم بیرون آوردند. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش – امسال در سایت حفاظت شده لاک پشتها ۱۷ لانه شناسایی شده که تا کنون از ۱۰ لانه ، ۵۳۰ جوجه لاک ... ادامه مطلب »

کیش ایر و راه اندازی دو مسیر پروازی در داخل و خارج از کشور

هم زمان با نیمه شعبان ، شرکت هواپیمایی کیش پروازهای جدیدی را در مسیرمشهد – آبادان و تهران نجف راه اندازی می کند. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، شرکت هواپیمایی کیش با فرا رسیدن نیمه شعبان ولادت منجی عالم بشریت به منظورفراهم کردن ... ادامه مطلب »