آخرین خبرها
خانه / ۱۳۹۱ / آذر

بایگانی ماهانه: آذر ۱۳۹۱

بازار ماهی جزیره کیش تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد

بازارماهی جزیره کیش با هزینه هشت میلیارد وپانصد میلیون ریال تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، این سازمان با ساخت بازار ماهی کیش که شامل ۱۴ غرفه می باشد فروشگاه های عرضه ماهی و محصولات ... ادامه مطلب »

برگزاری نمایشگاه روابط عمومی در دانشگاه علمی کاربردی کیش

نمایشگاه روابط عمومی از امروز چهارشنبه ۲۹ آذرماه به مدت دو روز در دانشگاه علمی کاربردی کیش برپا می شود. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش،در این نمایشگاه که از ساعت ۱۸ امروز آغاز و به مدت دو روز برگزار می شود دانشگاه علمی ... ادامه مطلب »

طی حکمی از سوی مدیر عامل سازمان،مجید بزمون سرپرست اداره آموزش و پرورش کیش شد

طی حکمی از سوی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش،مجید بزمون به عنوان سرپرست اداره آموزش و پرورش کیش منصوب شد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش،در مراسم معارفه رئیس آموزش و پرورش کیش که با حضور معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد کیش ،برخی ... ادامه مطلب »

اختصاص ۲۰ میلیارد ریال برای تجهیز و بازسازی مدارس کیش

سازمان منطقه آزاد کیش ۲۰میلیارد ریال برای تجهیز و بازسازی مدارس دولتی کیش اختصاص داده است . به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش،مجید بزمون سرپرست جدید اداره آموزش و پرورش کیش در مراسم معارفه خود که پیش از ظهر امروز در مرکز همایش های ... ادامه مطلب »

بیماران خاص طرف قرارداد سازمان منطقه آزاد کیش مورد حمایت قرار می گیرند

تعهدات سازمان منطقه آزاد کیش در قبال بیمه شدگان این سازمان که دارای بیماری خاص می باشند در سال جاری ۱۵۰درصد افزایش یافته است. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، جهت رفع دغدغه های بیمه شدگان این سازمان که دارای بیماری خاص و صعب ... ادامه مطلب »

برگزاری مسابقه اتومبیلرانی شتاب و تمرین دریفت در کیش

مسابقه اتومبیلرانی شتاب و تمرین دریفت یکم دی ماه در باند پاراگلایدر کیش برگزار می شود به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش،این مسابقه با همکاری معاونت ورزش و آموزش شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش و هیئت موتور سواری و اتومبیلرانی ساعت ۱۰ صبح ... ادامه مطلب »

برگزاری همایش روز ملی ژیمناستیک در کیش

همایش روز ملی ژیمناستیک ۳۰ آذر ماه جاری در مجموعه ورزشی میرمهنای جزیره کیش برگزار می شود   به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش،این مسابقه با همکاری معاونت ورزش و آموزش شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش و هیئت ژیمناستیک ساعت ۱۷ پنج شنبه ... ادامه مطلب »

پیام رئیس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش به ششمین نمایشگاه بین المللی صنایع هوایی و هوانوردی ایران – جزیره کیش

در ابتدا به همه بزرگواران و میهمانان بالاخص دانشمندان محترم صنایع هوایی که به جزیره زیبای کیش تشریف آورده‌اند؛ خوش‌آمد عرض کرده و نیز خیر مقدم ویژه ای عرض نمایم به حضور سردار سرتیپ وحیدی وزیر محترم دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ، جناب آقای کاپیتان پهلوانی معاون محترم وزیر ... ادامه مطلب »

برگزاری همایش اسکیت و اسکوتر کودکان در کیش

همایش اسکیت و اسکوتر کودکان، فردا پنج شنبه ۲۳ آذرماه جاری در جزیره کیش برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، به همت معاونت ورزش و آموزش شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش وهمکاری هیات ورزش های همگانی، همایش اسکیت و اسکوتر ... ادامه مطلب »