آخرین خبرها
خانه / ۱۳۹۱ / مهر

بایگانی ماهانه: مهر ۱۳۹۱

معاون جدید فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش تعیین شد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش طی حکمی ابراهیم رضوانی را به سمت معاون فرهنگی و اجتماعی این سازمان منصوب کرد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، علیرضا عامری در این حکم ضمن برشمردن وظایف معاونت اجتماعی سازمان،ابراهیم رضوانی را به عنوان معاون فرهنگی و ... ادامه مطلب »

در فستیوال آلمان اتفاق افتاد؛نمایش خیر کننده ورزشکاران کیش در تیم منتخب ووشو کشور

ورزشکاران کیش که به تیم منتخب رشته شائولین ووشوکشور دعوت شدند با کسب دو طلا و دو نقره در فستیوال۲۰۱۲آلمان خوش درخشیدند. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، در مسابقات فستیوال ۲۰۱۲ آلمان که در ۲ بخش تالو و ساندا با حضور ۱۲ کشور ... ادامه مطلب »

کاهش ۶۰ درصدی پلاک گذاری خودرو در جزیره کیش

پلاک گذاری خودروهای کیش در شش ماه نخست امسال، نسبت به مدت مشابه در سال گذشته۶۰ درصد کاهش یافت. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش،سرگرد عصمت ال.. دریکوند رئیس راهنمایی و رانندگی جزیره کیش در مصاحبه با رسانه های ارتباط جمعی کیش با بیان ... ادامه مطلب »

جشن بادبادکها در کیش برگزار شد

آیین جشن بادبادک ها به همت معاون ورزش و آموزش شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش و با همکاری هیئت ورزش های همگانی عصر دیروز ۲۱ مهرماه در اسکله بزرگ تفریحی کیش برگزار شد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، در این جشن که ... ادامه مطلب »

درخشش تیم اسکواش نوجوانان کیش در مسابقات قهرمانی کشور

تیم اسکواش نوجوانان کیش با کسب دو طلا ،یک نقره و یک برنز در مسابقات قهرمانی کشور خوش درخشید. به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، تیم اسکواش نوجوانان کیش با کسب دو طلا و یک نقره و یک برنز در مسابقات قهرمانی کشور که ۱۹ ... ادامه مطلب »

ساماندهی شناورهای کیش تا دو ماه آینده

جانشین فرماندهی دریابانی کیش از ساماندهی شناورهای تفریحی، صیادی و باری در جزیره کیش تا دو ماه آینده خبر داد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ محمدعلی محمدی جانشین فرماندهی دریابانی با بیان این که ساماندهی ... ادامه مطلب »

از سر گیری فعالیت خط دریایی بندر لنگه – کیش

پس از هشت ماه وقفه ، خط دریایی بندر لنگه – کیش روز گذشته ۱۸ مهرماه بازگشایی شد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، خط دریایی بندر لنگه – کیش از سال ۸۵ راه اندازی شد و به علت مشکلات مالی در نیمه دوم ... ادامه مطلب »

استقبال پرشور از برنامه های روز جهانی کودک در جزیره کیش

بیش از سه هزارنفرازگردشگران و ساکنان کیش از برنامه های متنوع اجرا شده در روزجهانی کودک در تالار شهر جزیره کیش استقبال کردند. به گزارش روابط عمومی واموربین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، اجرای برنامه های متنوع آموزشی و سرگرم کننده در قالب جنگ شادی کودکان در تالار شهر که ... ادامه مطلب »

حضور تیم کیش در لیگ پومسه تکواندو کشور

تیم پومسه تکواندو کیش جهت شرکت در هفتمین دوره لیگ پومسه مردان باشگاه های کشور امروز ۱۹ مهرماه عازم تهران می شود. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، تیم پومسه تکواندو کیش جهت انجام دیدارهای هفته هفتم و هشتم از دور رفت هفتمین دوره ... ادامه مطلب »

تمدید دو ساله اعتبار خودروهای پلاک کیش

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: مدت زمان تردد وسایل نقلیه عمومی و شخصی در جزیره کیش، دو سال افزایش می یابد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش ،علیرضا عامری با اشاره به تقاضای ساکنان کیش مبنی بر افزایش مدت زمان خودروهای پلاک کیش ... ادامه مطلب »