آخرین خبرها
خانه / جشنواره

جشنواره

استقبال بی نظیراز نخستین روز جشنواره تابستانی کیش

در مراسم افتتاحیه شانزدهمین جشنواره تابستانی کیش که شامگاه چهارشنبه پنجم تیرماه جاری در تالار شهر کیش آغاز شد بیش از ۵ هزار نفر از ساکنان و گردشگرانی که از نقاط مختلف کشور به جزیره کیش سفر کرده بودند حضور داشتند. به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل سازمان منطقه ... ادامه مطلب »

آغاز شانزدهمین جشنواره تابستانی کیش

شانزدهمین جشنواره تابستانی کیش امشب (پنجم تیرماه جاری ) در تالار شهر کیش آغاز می شود. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش – مراسم افتتاحیه شانزدهمین جشنواره تابستانی کیش امشب ساعت ۲۲ با نور افشانی و حرکت کاروان شادی ویژه کودکان در محوطه مقابل ... ادامه مطلب »

پنجم تیرماه، آغاز شانزدهمین جشنواره تابستانی کیش

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از آغاز شانزدهمین جشنواره تابستانی کیش در پنجم تیرماه جاری خبر داد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش،”علیرضا عامری”با بیان این که شانزدهمین جشنواره تابستانی کیش پر بارتر، با شکوهتر،متنوع تر و با کیفیت تر از جشنواره های سال ... ادامه مطلب »

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از نمایشگاه بهارانه بازدید کرد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از نمایشگاه هنرهای سنتی و دست ساز زنان هنرمند کیش در مرکز بین المللی نمایشگاه های کیش بازدید کرد . به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، علیرضا عامری شامگاه یک شنبه ۲۱ اسفند ماه جاری با حضور در محل ... ادامه مطلب »

تعداد سفرهای هوایی در ایام نوروز به جزیره زیبای کیش افزایش می یابد

سازمان منطقه آزاد کیش با همکاری شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در ایام نوروز، هشت فروند هواپیمای پهن پیکر را در مسیر تهران – کیش به کار می گیرد. به گزارش روابط عمومی و امور بین المللی سازمان منطقه آزاد کیش، به منظور تامین رفاه حال ساکنان و گردشگران جزیره کیش ... ادامه مطلب »

نرخ کرایه چادر در کمپ های نوروزی کیش اعلام شد

سازمان منطقه آزاد کیش در نوروز سال ۱۳۹۲، به منظور افزایش ظرفیت اقامت در این ایام، ۵ کمپ چادری در جزیره کیش ایجاد می کند به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش،این سازمان در ایام نوروز سال ۱۳۹۲ جهت رفاه حال گردشگران، در پنج منطقه ... ادامه مطلب »

استقرارکمپینگ های درمانی برای مسافران نوروزی کیش

کمپینگ های درمانی در محل اسکان گردشگران نوروزی کیش و مبادی ورودی به این جزیره مستقر می شوند به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، بیمارستان جزیره کیش با مشارکت هلال احمر، اقدام به برپایی کمپینگ های درمانی در محل اسکان مسافران نوروزی، اسکله تفریحی، اسکله مرجان و بندرگاه ... ادامه مطلب »

گردشگران نوروزی کیش بیمه می‌شوند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: این سازمان تمامی گردشگران نوروزی جزیره کیش را تحت پوشش بیمه حوادث قرار می دهد به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، “علیرضا عامری” با بیان این که تمامی مسافران و گردشگران نوروزی جزیره کیش از ۲۵ اسفند ماه ... ادامه مطلب »

برگزاری پنجمین جشنواره بهارانه درکیش

در آستانه سال نو و با هدف حمایت از سرمایه ایرانی و تولید ملی و همچنین حمایت از بانوان هنرمند و کارآفرین ، پنجمین جشنواره بهارانه یک شنبه ۱۳ اسفندماه در جزیره زیبای کیش آغاز می شود. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، در ... ادامه مطلب »

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از مبادی سفرهای دریایی به کیش بازدید کرد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش بر ارائه خدمات مناسب و در خور شان گردشگران کیش در بنادر چارک و آفتاب تاکید کرد .  به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، با توجه به فرارسیدن سفرهای نوروزی به کیش و پیش بینی افزایش چشمگیر مسافرت های دریایی ... ادامه مطلب »