آخرین خبرها
خانه / فرهنگی

فرهنگی

رقابت بانوان هنرمند کیش در انتخاب برترین هفت سین

بانوان کیش در کنار عرضه هنرهای دستی، سوغات و خوراکی های شهرهای مختلف کشورمان، رقابت خود را در قالب معرفی بهترین هفت سین آغازکرده اند . به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش، دراین نمایشگاه که به همت امور زنان این سازمان، از ۱۳ اسفند ماه آغاز شده است، ... ادامه مطلب »

آزمون کتبی و شفاهی رشته قالی بافی در کیش برگزار می شود

آزمون کتبی و شفاهی رشته قالی بافی به منظور اعطای گواهینامه سازمان فنی و حرفه ای، ۱۷ و ۱۸ اسفندماه جاری در کیش برگزار می شود   به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزادکیش، همزمان با سراسر کشور آزمون کتبی و شفاهی رشته قالی بافی به ... ادامه مطلب »

برگزاری نمایشگاه روابط عمومی در دانشگاه علمی کاربردی کیش

نمایشگاه روابط عمومی از امروز چهارشنبه ۲۹ آذرماه به مدت دو روز در دانشگاه علمی کاربردی کیش برپا می شود. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش،در این نمایشگاه که از ساعت ۱۸ امروز آغاز و به مدت دو روز برگزار می شود دانشگاه علمی ... ادامه مطلب »

اختصاص ۲۰ میلیارد ریال برای تجهیز و بازسازی مدارس کیش

سازمان منطقه آزاد کیش ۲۰میلیارد ریال برای تجهیز و بازسازی مدارس دولتی کیش اختصاص داده است . به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش،مجید بزمون سرپرست جدید اداره آموزش و پرورش کیش در مراسم معارفه خود که پیش از ظهر امروز در مرکز همایش های ... ادامه مطلب »

برگزاری همایش اسکیت و اسکوتر کودکان در کیش

همایش اسکیت و اسکوتر کودکان، فردا پنج شنبه ۲۳ آذرماه جاری در جزیره کیش برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، به همت معاونت ورزش و آموزش شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش وهمکاری هیات ورزش های همگانی، همایش اسکیت و اسکوتر ... ادامه مطلب »