آخرین خبرها
خانه / ورزشی

ورزشی

مسابقه والیبال چهار نفره سالنی جام رمضان در کیش

معاونت ورزش و آموزش شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش به مناسبت ماه مبارک رمضان یک دوره مسابقات والیبال سالنی ویژه آقایان برگزار می کند. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، این مسابقات در رده سنی آزاد برگزار شده و علاقمندان تا پنجشنبه ۲۰ ... ادامه مطلب »

یک مدال طلا ، دونقره و یک برنز حاصل تلاش اسکواش بازان کیش

تیم اسکواش نوجوانان کیش که برای شرکت در مسابقات قهرمانی کشور به آران و بیدگل سفر کرده بود با کسب یک مدال طلا ، دونقره و یک برنز به کار خود پایان داد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش ، در مسابقات قهرمانی کشور ... ادامه مطلب »

برگزاری دوره آموزشی رشته تکواندو در کیش

به منظور استعداد یابی و آموزش رشته تکواندو، یک دوره آموزشی، ایام تابستان در همه مقاطع سنی در جزیره کیش برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، معاونت ورزش و آموزش شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش با همکاری هیئت تکواندو، به ... ادامه مطلب »

دعوت از علاقمندان به فوتسال برای رقابتهای ماه مبارک رمضان

نام نویسی از تیم های فوتسال سالنی ماه مبارک رمضان آغاز شد. به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، معاونت ورزش وآموزش شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش با همکاری هیات فوتبال کیش به مناسبت ماه مبارک رمضان و طبق روال سال های گذشته رقابت های ... ادامه مطلب »

همایش شنای جانبازان و معلولان در کیش

جانبازان و معلولان کشورمان برای حضور در شنای آب های آزاد دوشنبه ۲۱ اسفند ماه جاری در کیش گردهم می آیند. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، در این همایش که ساعت هشت صبح فردا ۲۱ اسفند ماه جاری در اسکله بزرگ تفریحی کیش ... ادامه مطلب »

تیم کیمیا توریست قهرمان مسابقات فوتسال دهه فجر در کیش

تیم فوتسال “کیمیا توریست” با شکست تیم “سورینت الف” ، قهرمانی مسابقات فوتسال دهه فجر در کیش را از آن خود کرد به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، تیم فوتسال کیمیا توریست در قالب رقابتهای جام دهه فجر، شامگاه دوشنبه ۱۴ اسفندماه جاری در ... ادامه مطلب »

برگزاری سومین دوره کلاس های آموزش شطرنج در کیش

سومین دوره کلاس های آموزش شطرنج روزهای ۱۷ تا ۱۸ اسفندماه جاری در سالن شطرنج کیش برگزار می شود به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، این دوره از کلاس ها به صورت ماهیانه با همت معاونت ورزش و آموزش شرکت سرمایه گذاری و توسعه ... ادامه مطلب »

برگزاری مسابقه اتومبیلرانی شتاب و تمرین دریفت در کیش

مسابقه اتومبیلرانی شتاب و تمرین دریفت یکم دی ماه در باند پاراگلایدر کیش برگزار می شود به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش،این مسابقه با همکاری معاونت ورزش و آموزش شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش و هیئت موتور سواری و اتومبیلرانی ساعت ۱۰ صبح ... ادامه مطلب »

برگزاری همایش روز ملی ژیمناستیک در کیش

همایش روز ملی ژیمناستیک ۳۰ آذر ماه جاری در مجموعه ورزشی میرمهنای جزیره کیش برگزار می شود   به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش،این مسابقه با همکاری معاونت ورزش و آموزش شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش و هیئت ژیمناستیک ساعت ۱۷ پنج شنبه ... ادامه مطلب »

برگزاری همایش اسکیت و اسکوتر کودکان در کیش

همایش اسکیت و اسکوتر کودکان، فردا پنج شنبه ۲۳ آذرماه جاری در جزیره کیش برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، به همت معاونت ورزش و آموزش شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش وهمکاری هیات ورزش های همگانی، همایش اسکیت و اسکوتر ... ادامه مطلب »